MyKeto

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.9 MB
  • Version 7.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Prestige Worldwide Apps LLC
Hızlı ve tutarlı bir şekilde kilo vermek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş MyKeto uygulaması, ketogenik bir diyettir.

Birçok sağlıklı avantaj sunan MyKeto uygulaması; büyük ölçüde rafine edilmiş karbonhidratlardan oluşan ketoz veya glukoz yerine yağ ketonlarının kullanıldığı bir diyet programıdır. Yapılan bilimsel araştırmalar da ketozun kan basıncınızı düşürme, kalp rahatsızlığı, diyabet, diş sağlığı ve cilt koşullarını iyileştirme gibi durumlara yol açtığını göstermektedir.

Öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye sahip olabileceğiniz MyKeto uygulaması, yerleşik makro besin değeri hesaplayıcısı özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. Vücut yüksekliği, kilo, aktivite seviyesi olmak üzere pek çok konu hakkında bilgileneceğiniz bu uygulama ayrıca günlük olarak almanız gereken cinsiyete dayalı kalori, yağ, karbonhidrat ve protein hakkında da yardımcı olacaktır.

İzin verilen veya verilmeyen gıdalar olmak üzere pek çok gıdanın yer aldığı listeler diyetinizi kolaylaştırmak için sizlere sunulan ekstra özelliklerdir. Dilediğiniz gıdaları kolayca arayabilir veya filtreleyebilirsiniz.

Düşük karbonhidratlı, bol vitaminli yemek yapabilmeniz için birbirinden güzel yemek tarifleri de bulunan MyKeto uygulamasına, gün içerisinde tükettiğiniz gıdaları da ekleyebilirsiniz. Grafikler bölümünden de zaman içerisindeki kilo verme şemanızı görüntüleyebilir, makro tüketim dökümünüzü görüntüleyebilirsiniz.

Yoğun yaşam sürecinde sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak MyKeto uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyerek, sizinle aynı sorunu yaşayan insanlarla da tanışabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster
MyKeto indir
DİĞER SÜRÜMLER