MyKeto

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.9 MB
  • Version 7.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Prestige Worldwide Apps, Inc
MyKeto, düşük karbonhidratlı, bol vitaminli yemekler yapabilmeniz için birbirinden güzel yemek tarifleri sunan bir uygulamadır.

Birçok sağlıklı avantaj sunan MyKeto uygulaması; hızlı ve tutarlı bir şekilde kilo vermek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş ketogenik bir uygulamadır. MyKeto, büyük ölçüde rafine edilmiş karbonhidratlardan oluşan ketoz veya glukoz yerine yağ ketonlarının kullanıldığı bir diyet programıdır. Yapılan bilimsel araştırmalar da ketozun kan basıncınızı düşürme, kalp rahatsızlığı, diyabet, diş sağlığı ve cilt koşullarını iyileştirme gibi durumlara yol açtığını göstermektedir.

Ayrıca izin verilen veya verilmeyen gıdalar olmak üzere pek çok gıdanın yer aldığı listeler diyetinizi kolaylaştırmak için sizlere sunulan ekstra özelliklerdir. MyKeto uygulamasında dilediğiniz gıdaları kolayca arayabilir veya filtreleyebilirsiniz.

Öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye sahip olabileceğiniz bu uygulama, yerleşik makro besin değeri hesaplayıcısı özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. Vücut yüksekliği, kilo, aktivite seviyesi olmak üzere pek çok konu hakkında bilgileneceğiniz bu uygulama ayrıca günlük olarak almanız gereken cinsiyete dayalı kalori, yağ, karbonhidrat ve protein hakkında da yardımcı olacaktır.

Düşük karbonhidratlı, bol vitaminli yemek yapabilmeniz için birbirinden güzel yemek tarifleri de bulunan MyKeto uygulamasına, gün içerisinde tükettiğiniz gıdaları da ekleyebilirsiniz. Grafikler bölümünden de zaman içerisindeki kilo verme şemanızı görüntüleyebilir, makro tüketim dökümünüzü görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz günlük veya haftalık olmak üzere bu şemaları görüntüleyebilirsiniz.

Sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak MyKeto uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, diyetinizi kolaylaştırın!

 

 

Daha Fazla Göster
MyKeto indir
DİĞER SÜRÜMLER